DOMÁCÍ HOSPIC Vysočina, o.p.s.

Držitel prestižního ocenění Neziskovka roku 2017

Přijme na svá pracoviště ve Velkém Meziříčí, Novém Městě na Moravě a Jihlavě pracovníka na pozici

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

v domácí hospicové péči

Náplň práce: Péče o vážně nemocné a umírající klienty. Poskytování zdravotní ošetřovatelské péče bez odborného dohledu dle indikace lékaře.

Požadavky:

– způsobilost k výkonu práce bez odborného dohledu

– praxe u lůžka výhodou

– místo bydliště Velké Meziříčí, Nové Město na Moravě, Jihlava a blízké okolí

–  zodpovědnost, samostatnost, schopnost týmové práce, flexibilita

– řidičský průkaz skupina B-aktivní řidič

– čistý trestní rejstřík

– dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

– náborový příspěvek ve výši 40.000 Kč

– zajímavou práci ve zkušeném kolektivu

– systematické vzdělávání v oblasti paliativní péče

– flexibilní pracovní dobu

– možný i zkrácený pracovní úvazek

– supervize

– týden dovolené navíc

Písemné nabídky s životopisem a motivačním dopisem zasílejte na: info@hhv.cz . Více informací na telefonním čísle 566 615 196.